Rekrutacja! Młodszy trener w Akademii trenerów IT przy bit Polska

13-wrz-2012
Młodszy trener w Akademii trenerów IT przy bit Polska
Do kogo skierowany jest program?
•jeśli jesteś studentem studiów informatycznych lub pokrewnych (studia dzienne, zaoczne, absolwenci)
•interesujesz się nowymi technologiami
•lubisz dzielić się wiedzą
•jesteś komunikatywny i otwarty na ludziZapraszamy do uczestnictwa w programie Akademia trenerów IT przy bit Polska.

To program, który umożliwi Ci zdobycie kompetencji i umiejętności trenera Microsoft Certified Trainer
Program skierowany jest do osób ambitnych i kreatywnych, posiadających odpowiedni stan wiedzy na temat nowych technologii, z pomysłem na swój rozwój zawodowy oraz dysponujących wolnym czasem w ciągu dni roboczych (8:00-17:00). Mile widziane udokumentowane doświadczenie praktyczne z zakresu SQL 2008/2012, Windows Server 2008, Windows 7, Visual Studio 2008/2010 bądź Exchange Server 2010 lub innych produktów Microsoft. Jeśli jesteś gotowy na to, by poświecić czas i energię na przejście przez proces certyfikacji zawodowej Microsoft – ten program skierowany jest właśnie do Ciebie!
Na czym polega uczestnictwo w programie?
Do rozpoczęcia certyfikacji zapraszamy osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w programie oraz przeszły proces rekrutacyjny. Do udziału w programie zachęcamy głównie osoby z województwa opolskiego oraz śląskiego. W ramach podpisanego porozumienia o współpracy  oraz wcześniej ustalonego planu kształcenia projektujemy Twój Indywidualny Plan Certyfikacji biorąc pod uwagę technologie, którymi się interesujesz, umiejętności, które już posiadasz bądź umiejętności, które chcesz rozwinąć.
W ramach Indywidualnego Planu Certyfikacji, który ostatecznie doprowadzi Cię do zdobycia tytułu Microsoft Certified Trainer zapewniamy każdemu uczestnikowi:
•darmowy udział w szkoleniach przygotowujących do wybranej ścieżki certyfikacyjnej
•wsparcie w zakresie udostępnienia autoryzowanych materiałów Microsoft
•pomoc w przygotowaniu się do autoryzowanych egzaminów
•opłacenie voucherów na egzaminy
•korzystanie z doświadczenia innych trenerów MCT oraz obserwowanie stosowanych przez nich metod pracy na sali szkoleniowej
•współpracę z własnym opiekunem/mentorem, który będzie nadzorował Indywidualny Plan Certyfikacji, zlecał zadania oraz monitorował i sprawdzał zakres postępów w nauce
•możliwość współprowadzenia szkoleń po uzyskaniu stosownych uprawnień
•możliwość wprowadzania autorskich produktów i prowadzenia szkoleń autorskichCzym kończy się uczestnictwo w programie?
Po zakończeniu uczestnictwa w programie oraz uzyskaniu stosownych certyfikatów z najlepszymi uczestnikami programu nawiążemy współpracę na zasadzie ramowej umowy o współpracy w zakresie prowadzenia autoryzowanych szkoleń Microsoft. Dzięki temu będziesz miał możliwość prowadzenia szkoleń oraz zdobycia doświadczenia w firmie szkoleniowej posiadającej tytuł Microsoft Gold Partner for Learning Solutions.Ilość miejsce w programie ograniczona!
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt:
e.krawczyk atbit-polska.pl
CV oraz list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
r.kraik at bit-polska.pl

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik