Produkty

27-Lis-2010

Limit na komputer

Usługa na komputery z Windows XP/7/8, pozwalająca na zdefiniowanie limitu czasowego dla użytkowników komputera. Po przekroczeniu tego limitu, użytkownik jest wylogowywany.

Ale najlepsze jest to, że możesz wygenerować i wydrukować kupony, które przedłużają limit. Kiedy użytkownik z limitem wprowadzi kod z kuponu, jego limit zostanie jednorazowo przedłużony o nominał kuponu. Dzięki temu rodzice mogą motywować swoje pociechy do określonych działań, takich jak: nauka, uprawnianie sportu, pomoc w domu itp.

Program rewelacyjnie sprawuje się jako oprogramowanie z gatunku kontroli rodzicielskiej. Nie dość, że ograniczy czas, jaki dzieci spędzają przy komputerze, to na dodatek będzie pełnił funkcję wychowawczą! Kupony mogą posłużyć jako nagrodza za wywiązywanie się z obowiązków dziecka!

Przeczytaj więcej na temat programu

Scalanie Arkuszy Excel (pakiet narzędzi)

Kiedy potrzebujesz połączyć dane znajdujące się w kilku skoroszytach Excel w jeden może pomóc właśnie ten program. W skład pakietu wchodzą dwa programy:

arkusze

Scalanie Arkuszy/Tabel Excel

Jeśli w Excelu gromadzisz dane w postaci tabelarycznej i takie same tabele znajdują się w kilku różnych skoroszytach to możesz je połączyć w jedną tabelę w nowym skoroszycie korzystając z programu Scalanie Arkuszy/Tabel Excel.Program przyda się, np. gdy Twoim zadaniem jest zebranie informacji od współpracowników lub z oddziałów i przygotowanie wspólnego zestawienia zawierającego wszystkie dane.  Zobacz dokładny opis programu.

Scalanie Arkuszy/Formularzy Excel

Jeżeli w Excelu utworzyłeś ankietę lub formularz, który został wypełniony w wielu oddzielnych skoroszytach, a Ty chcesz zebrać dane do jednego arkusza skorzystaj z programu Scalanie Arkuszy/Formularzy Excel. Dokładny opis programu znajdziesz tu.

Oba programy mogą pracować w trybie interaktywnym, w którym definiujesz, sposób łączenia danych ze skoroszytów źródłowych do docelowego. Programy mogą również pracować w trybie nienadzorowanym. Wystarczy kliknąć plik zawierający instrukcje złączenia danych, a proces łączenia rozpocznie się sam. Pozwala to na automatyzację, w przypadku, gdy dane muszą być łączone regularnie.

Formularz zamówienia naszych programów

Biblioteki

SQLLIB

Usługi

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. Zapraszamy do skorzystania z tego co jest naszą specjalnością:

  • Konsultacje w zakresie IT – bazy danych, automatyzacja
  • Materiały szkoleniowe na zmówienie
  • Wsparcie prac programistycznych i aplikacje wg własnego projektu