Pora na IT-postanowienie noworoczne! Naucz się Powershell lub SQL!

2-sty-2017

Tak, wiem. To co najmniej dziwne, że wraz z Nowym Rokiem robimy sobie postanowienia noworoczne. Co najmniej, jakby postanowienie z dnia 13 marca było mniej ważne niż postanowienie z 1 stycznia… Wychodzę jednak z założenia, że na dobre rzeczy każda chwila jest odpowiednia! Przypuszczalnie większość noworocznych postanowień jest dobra, bo ma na celu poprawę naszej kondycji fizycznej lub umysłowej. Gdybym więc prowadził klub fitness, to teraz zaprosiłbym każdego do regularnego uprawiania wysiłku fizycznego, ale… nie prowadzę klubu fitness…

Za to ze mną w Nowym Roku możesz się nauczyć czegoś nowego. Zapraszam do wspólnej nauki SQL i PowerShell w ramach akademii UDEMY. Na razie do dyspozycji są trzy kursy:

 

Kto ma ochotę powiedzieć „dość” swoim brakom w wiedzy i nauczyć się SQL lub PowerShell jest mile widziany. Na powitanie prezent:

z kuponem STUDY2017  cena kursu spada do 10€ !

udemy_coupon

Oczywiście ja też mam postanowienie noworoczne! Chcę dla Was i z Wami przygotować jescze więcej kursów. Mam nadzieję, że się uda. Kursy po publikacji, będą przez pewien czas dostępne za darmo, więc jeśli chcesz aby cię o tym poinformować, zapisz się już teraz do newslettera. Kiedy publikuję na blogu nowy wpis, ty dostaniesz na ten temat maila. W ten sposób nie ominie cię darmowy okres w jakim będzie można bez kosztów zapisać się na moje szkolenie.

Więcej o nauce na Udemy

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik