Kurs „Python dla początkujących” – za darmo – przez pierwsze dni po premierze

14-paź-2017

Już jest!

  • ponad 50 lekcji,
  • ponad 5 godzin video
  • dostęp bez ograniczeń czasowych (lifetime access)
  • możliwość uuruchamiania kursu na komputerze lub smartfonie 

Żeby podzielić się chwilą „sukcesu” przez kilka dni kurs jest dostępny za darmo! Ja się cieszę ciesz się i Ty!

Szkolenie „Python dla początkujących” powstało z dwóch głównych powodów:

  • istnieje spore zapotrzebowanie na programistów tego języka, więc może się przydać początkującym programistom, jak również programistom innych języków, którzy chcą się przesiąść na Python
  • dzięki specyficznej składni, kod tworzony w Pythonie jest prosty i przejrzysty co powoduje że świetnie nadaje się do rozumienia o co chodzi w programowaniu

Kurs jest zbudowany tak, by mógł być zrozumiany przez początkujących adeptów sztuki programowania. Zaczynasz więc od zainstalowania Pythona i konfiguracji środowiska. Potem krok po kroku pojawiają się nowe tematy jak typy, zmienne, specyficzne dla typów funkcje, instrukcje if i while, moduły, własne funkcje i operacje wejścia wyjścia.

Co najważniejsze, część kursu opowiada nie tyle o nowych instrukcjach i ich składni, ale znajdziesz również lekcje, które pokazują jak rozwiązać pewien problem matematyczny, biznesowy czy algorytmiczny. Dzięki temu uczysz się myślenia  po pythonowemu, uczysz się algorytmiki i zasad programowania. Możesz też zobaczyć zupełnie normalną dla programisty sprawę – jedno zadanie można rozwiązać na kilka sposobów!

Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj klikając link. W zamian proszę o wystawienie oceny, kiedy już zostaniesz o to poproszony/a.

(Chcesz być powiadamiany o nowych wpisach na stronie? Zasubskrybuj bloga  formularzem w menu >>>)

Przy okazji zapoznaj się też z moimi innymi kursami o SQL, Reporting services i Powershell. Korzystając z tych odnośników cena robi się bardzo atrakcyjna:

Kurs SQL Server #2 - Zapytania SQL
Kurs SQL Server #3 - Programowanie, typy zaawansowane, XML Kurs Reporting Services - Tworzenie raportów
Kurs PowerShell dla administratora Windows Kurs Python dla początkujących
Course Sybase - Installation and Configuration

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik