Kurs Powershell dla administratora Windows – po polsku, online ze wsparciem trenera

15-wrz-2015

Kurs powershell dla administratora

Kurs dla administratora, któremu rozładowała się bateria w myszce… a tak na poważnie dla każdego kto ma potrzebę zautomatyzowania czegokolwiek w Windows.

Rzeczywiście w świecie Windows bez myszki byłoby ciężko. Nie wierzysz? Spróbuj! Jest jednak środowisko w którym wiele uda się zautomatyzować. Mowa o języku skryptowym Powershell. W Internecie znajdziesz dziesiątki przykładów tego, co i jak można zrobić Powershellem. Sam się codziennie dziwię okrywając jego nowe możliwości. Żeby w pełni skorzystać z Powershella trzeba się go nauczyć od podstaw. Faktem jest że Powershell nie jest bardzo trudny, nawet jest dość intuicyjny. Jednak aby ze zrozumieniem pisać własne skrypty albo przerabiać cudze potrzebna jest znajomość najważniejszych cech tego środowiska.

Właśnie dlatego zapraszam na kurs Powershell po polsku. Ten ponad 5 godzinny materiał prezentuje to wszystko co trzeba wiedzieć o powershellu aby zacząć stawiać samodzielne śmiałe kroki. Dokładny opis kursu znajdziesz na stronie udemy.com albo na stronie www.kursyonline24.eu. Szkolenie Powershell dla administratorów Windows zawiera generalnie wszystkie informacje jakie możesz usłyszeć na szkoleniu stacjonarnym. Kurs jest prowadzony od podstaw, więc jeśli jeszcze nie miałeś kontaktu z Powershell – bez obaw. Zaczynamy od omówienia edytora, podstawowych zasad budowy poleceń, korzystania z helpa, przekazywania parametrów. W miarę postępów w nauce opisujemy coraz to bardziej złożone zagadnienia: elementy programowania, skryptowania, zasady budowy potoków, korzystania z WMI, remotingu, konfigurowania środowiska, zasad bezpieczeństwa związanych z Powershell i wiele innych.

Podczas kursu masz możliwość rozwiązywania testów, dzięki którym więcej się nauczysz i  upewnisz się, że wiedza rośnie! Dodatkowo możesz konsultować się z trenerem, czyli ze mną. Próbujesz na własną rękę coś napisać, a nie działa, spróbujemy popatrzeć na to we dwójkę. Zapraszam na kurs! To kompletny 5-godzinny kurs powershella ze wsparciem prowadzącego.

Z okazji premiery szkolenia PROMOCJA! Teraz do końca listopada 2015 specjalna zniżka! Podczas zakupu kliknij „redeem a coupon” i wpisz  50_percent a cena kursu spadnie o 50%. Korzystaj póki można! Do zobaczenia na kursie!

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik