Dofinansowane szkolenia Microsoft w Katowicach

16-cze-2011

Od czerwca trwa w Katowickim oddziale firmy bit Polska projekt „Śląska Akademia IT”. Można zapisać się na darmowe autoryzowane szkolenia Microsoft. Oczywiście szkolenia dofinansowane są z EFS. Szkolenia skierowane są do informatyków i dotyczą następujących technologii:

Każdy kurs przygotowuje do jednego wybranego egzaminu, który również jest sfinansowany w projekcie. Egzaminy można zdawać w centrum egzaminacyjnym Prometric w Katowicach w bit Polska.

Przy okazji – firma bit Polska przeprowadza autoryzowane szkolenia Microsoft w Opolu, Katowicach i Warszawie. W Warszawie znajduje się stały ośrodek egzaminacyjny Prometric, a w Katowicach i Opolu mobilne centrum egzaminacyjne Prometric.

O szkolenia Microsoft w Opolu, Katowicach i Warszawie możesz zapytać wypełniając formularz na stronie http://www.bit-polska.pl/szkolenia-it/microsoft/szkolenia/

O egzaminy Prometric w Opolu, Katowicach, Warszawie i okolicach (bo przecież centrum jest mobilne) możesz zapytać formularzem http://www.bit-polska.pl/szkolenia-it/microsoft/egzaminy-prometric/kontakt/

Zapraszam!

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik