Darmowy zbiór zadań do kursu MS Excel Tips & Tricks

22-lis-2019

Jak się uczyć to najlepiej przez praktykę, dlatego właśnie w kursie MS Excel Tips and Tricks oprócz video mamy też mnóstwo zadań. Zadania zebrane w całość można pobrać i na własne potrzeby wykorzystywać ile się chce. Dostęp do materiałów video i potrzebnych plików ćwiczeniowych jest możliwy dopiero po zapisaniu się na kurs, ale już sam wgląd w zadania może pomóc się zorientować o czym opowiadamy na kursie.

Zbiór zadań do kursu „MS Excel Tips & Tricks”

MS Excel Tips and Tricks – zbiór zadań

A w tym podręczniku seria zadań na temat: codziennych czynności wykonywanych w Excel i Office, triki dotyczące bezpieczeństwa, formatowania danych, specyficznych typów danych, kontroli drukowania arkuszy, wskazówki dotyczące synchronizacji i porównywania arkuszy, korzystania z dodatków Excela, wstawiania i formatowania wykresów i wprowadzenie do makr.

Kurs

Tutaj dostępne są ćwiczenia. Jeżeli chcesz zobaczyć wykłady do tych lekcji oraz sprawdzić rozwiązania, zapraszam na kurs dostępny na platformie Udemy:

Kurs MS Excel Tips and Tricks

Kto może skorzystać z ćwiczeń?

  • na własną rękę i na własny użytek każdy
  • jeśli podręcznik ma być wykorzystany na kursie Excela, w ośrodkach szkoleniowych, w firmowych wewnętrznych akademiach, w szkołach, uczelniach, ma być w części lub w całości wykorzystany jako element innej publikacji, ma podlegać replikacji w jakiejkolwiek formie – prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków licencji

Niech moc będzie z Tobą!

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik