e-learning Microsoft

16-sty-2013

Kursy wydawane przez Microsoft, dostępne w ośrodkach szkoleniowych można zrealizować o wiele taniej… Prawie każdy autoryzowany kurs Microsoft ma swój odpowiednik w postaci e-learning. Na czym polega kurs e-learning Microsoft?

Otrzymujesz login, który pozwala na uruchomienie kursu. Kurs e-learning są zazwyczaj krótsze od szkolenia stacjonarnego, czesto odpowiada jednemu modułowi szkolenia klasowego. Kursy można jednak nabywać w postaci kolekcji kursów.

Kurs składa sie z kilku części, nazwijmy to wykładowych. Zależnie od kursu są to materiały pisane, multimedialne, filmy, animacje itp. Po części wykładowej masz część ćwiczeniową. Polega ona często na zabawie: wybraniu właściwej odpowiedzi na pytanie, wskazaniu zdania prawdziwego i fałszywego, posortowania pojęć itp.

Najlepsze w kursie e-learning Microsoft zostawił na koniec! Jest to laboratorium wykonywane na maszynach wirtualnych dostępnych przez przeglądarkę interentową. Microsoft udotępnia na kilka godzin zbiór maszyn wirtualnych pracujących w dedykowanej dla Ciebie sieci. Środowisko jest w pełni skonfigurowane do wykonania zadania. Otrzymujesz też instrukcję laboratorium, a właściwie dwie: jedną bardziej ogólną, a drugą bardzo szczegółową.

Elementy kursu e-learning można sobie wydrukować. Na zakończneie kursu e-larning Microsoft możesz wydrukować swój certyfikat uczestnictwa w autoryzowanym kursie.

Polecam naukę poprzez e-learning Microsoft.

Zapraszam do zapoznania z polskim dostawcą tych kursów. Kupując tutaj otrzymasz bezproblemowo fakturę oraz polskie wsparcie techniczne!

Komentarze są wyłączone

Autor: Rafał Kraik