Pobierz program „Limit na komputer” i niech komputer pomoże Ci wreszcie w wychowywaniu dziecka! Określ czasowe limity dla każdego dziecka, godziny, kiedy komputer ma być dostępny, wygeneruj kupony przedłużające limit i nagradzaj nimi zachowanie pociech.

Kliknij TUTAJ aby rozpocząć pobieranie wersji dla Windows 10, Windows 8, Windows 7 i Vista.

Kliknij TUTAJ aby rozpocząć pobieranie dla Windows XP.

Szybki start:

Zapoznaj się z instrukcjami na YouTube! Kilka minut i wiesz o programie wszystko.

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8.

Wersja dla Windows XP wymaga .NET Framework 3.5. Jeżeli nie jest on jeszcze zainstalowany w systemie, to program instalacyjny pozwoli na jego pobranie i instalację. W takim przypadku wymagane będzie połączenie z Internetem.

 

Historia wersji od 02.2012

Instalacja programu

(jeżeli podczas instalacji napotkasz problemy, śmiało skontaktuj się z nami!):

1. Uruchom Setup.exe. Jeżeli na Twoim komputerze nie był do tej pory zainstalowany .NET Framework 3.5 pojawi się okienko umożliwiające zainstalowanie .NET Framework 3.5. Aby uruchomić instalację klinij Accept

2. Uruchomi się kreator instalacji. Aby przechodzić do kolejnego kroku instalacji klikaj Next.

3. Pod koniec procesu instalacji pokaże się okienko rejestracji. Jeżeli wykupiłeś licencję wprowadź tutaj:

  • numer licencji
  • e-mail podany podczas zakupu

a następnie kliknij „Aktywuj online”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze numeru licencji kliknij „Nie teraz”. (Zobacz jak kupić licencję) Program będzie działał przez miesiąc mimo braku aktywacji. Po upływie miesiąca nieaktywowany program nie będzie automatycznie wylogowywał dziecka z komputera, ale nadal za jego pomocą możesz kontrolować przekraczanie limitu.

4. Prawie gotowe! Teraz pora na zdefiniowanie limitów. Opis tej procedury znajdziesz TUTAJ.

5. Od tej pory Limit będzie odmierzał czas wykorzystywany przez dziecko, a kiedy zostanie on przekroczony komputer wyloguje użytkownika.

6. Przed  wylogowaniem program ostrzega o zbliżającym się końcu czasu. Jeżeli chcesz, aby ikona powiadomienia w postaci zielono-czerwonego kółka zawsze była widoczna musisz wybrać tę ikonę, jako stale pokazywaną. Odpowiednią instrukcję znajdziesz TUTAJ.

travelcenteruk | free drupal themes