Jak kupić?

20-sty-2013

Aby kupić licencję na program

1. Najpierw ściągnij i zainstaluj wersję próbną. W zależności od programu jest on w  100% funkcjonalny z ograniczeniem czasowym lub zawiera pewne ograniczenia funkcjonalne. Jeżeli napotkasz problemy z instalacją skontaktuj się z nami!

2. Jeżeli program Ci się spodobał i chcesz go zarejestrować napisz nam o tym wypełniając formularz zamówienia.

3. W odpowiedzi otrzymasz e-mail, ze szczegółami płatności.

4. Po uiszczeniu faktury otrzymasz kody aktywacyjne dla twojej wersji. Zostaną one przesłane wraz z fakturą na Twój adres e-mail.

5. Uruchom program rejestracyjny „Zarejestruj limit na komputer”.

6. Wprowadź swój adres e-mail oraz przesłany kod aktywacyjny:

7. Kliknij Aktywuj online. Od tej pory Twoja wersja jest aktywowana i funkcjonalna już bez żadnych ograniczeń!

 

Sprzedaż działająca pod adresem http://www.mobilo24.eu/, prowadzi sprzedaż licencji na oprogramowanie, którego wydawcą programu jest firma Mobilo.

Zamówienia składać mogą osoby, które ukończyły 18 lat.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych i jest liczony od dnia złożenia zamówienia do chwili wysłania przez nas kodów aktywacyjnych.

Termin wysyłki kodów aktywacyjnych = czas realizacji + czas oczekiwania na wykonanie płatności przez klienta i przekazanie jej przez bank.

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób, tj. na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Faktura jest wystawiana na osobę wskazaną w zamówieniu.

Zapłata za towar następuje w oparciu o fakturę Pro Forma.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania kodów aktywacyjnych. Jest to możliwe tylko jeśli kody aktywacyjne nie zostały użyte. Zwrot kodów polega na przesłaniu takiej informacji mailem. Nie użyte kody zostaną zablokowane, a zwracana kwota przekazana na konto, z którego pochodziła wpłata. Wydawca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów kupującego np. opłat bankowych itp.

Nośniki, na których dostarczono program, są wolne od wad materiałowych. Producent udziela na nie gwarancji na okres 1 roku. Gwarancja programu wynosi 60 dni od daty zakupu stwierdzonej dowodem zakupu. Obejmuje ona wyłącznie wady istniejące w produkcie, nie zaś wady i uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwej eksploatacji nośników i programu. W szczególności dotyczy to: zarysowania, zadrapania, załamania, złamania i zaginania nośnika oraz poddawania go działaniu wysokiej temperatury.

Reklamowany towar należy odesłać na adres firmy wraz z informacją o wadzie produktu oraz dowodem zakupu. Produkt wymienimy na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy nabywcy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze.

Sklep działający pod adresem www.mobilo24.eu nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Firmy zainteresowane współpracą w zakresie dalszej odsprzedaży produktów firmy Mobilo prosimy o składanie zapytań handlowych i zamówień na adres kontakt@mobilo24.eu.